Hodinu blokoval dopravu u Barrandaku

Odtahová vozidla na Barranďáku jsou k dispozici zdarma pro všechny, co se ocitnou v nesnázích. Jejich pomoc neodmítejte.

Vzhledem k incidentu, který se včera stal na Barrandovském mostě, kde zkomplikoval řidič dopravu tím, že odmítl odtah vozidla bychom vás chtěli informovat, že na mostě jsou k dispozici odtahová vozidla zdarma. Poskytují okamžitý odtah nepojízdných, či poškozených vozidel na nejbližší bezpečné parkoviště do vzdálenosti maximálně 1 kilometru.

Odtah nepojízdných vozidel na nejbližší bezpečné místo ihned po poruše zajišťuje zdarma TSK spolu se stavební firmou Porr, která most opravuje. Odtahová vozidla jsou na obou stranách opravovaného mostu a dále ve Strakonické ulici na příjezdu do Prahy.

Odtažení nepojízdných vozidel na bezpečné místo slouží primárně k řešení dopravních rizik během rekonstrukce Barrandovského mostu. Současně s tím ale poruchou postiženým řidičům umožňuje, aby své problémy mohli dořešit v klidu a nevystavovali se krajním řešením, které by ztížilo situaci ostatním.

Děkujeme všem, kteří opravu mostu chápou, nekomplikují a pomáhají nám ji co nejvíce urychlit.

urychlit.